Styling tips voor Pasen en de tafel dekken. Echt weer zin in nu het kan om uitgebreid te koken en gezellig de tafel te kunnen dekken. Dit voorjaar zie je heel veel kleur, frisse kleuren zoals groen, oranje, geel en paars. Er zijn allerlei manieren om jouw paastafel te dekken. Ga je voor een ontbijt-, brunch, lunch of toch een dinertafel.
Ik houd zelf erg van kleur zoals je ziet. Ik vind het dan ook fijn dat de kleuren van de gedekte tafel passen bij mijn interieur. Dit voorjaar heb ik vooral veel kleur in huis, ik heb zelfs een roze stoel aan de tafel gezet. Allereerste tip, een paastak kan niet ontbreken. Maak het jezelf niet te moeilijk en kies voor een mooie tak uit het bos. Deze heb ik in een mooie vaas gezet en daar mijn decoratie in gehangen. Ook hier kun je eitjes in hangen maar ook andere zelfgemaakte decoratie kan heel goed.
Voor het tafelkleed heb ik gekozen voor een effen kleed in de kleur Terra roze of oranje roze. Een kleur die je heel vaak gaat terug zien dit voorjaar en zomer. Dit is mijn basis. De poster die hangt in de tuinkamer is mijn andere basis en de kleuren die ik toe voeg. Daardoor wordt de gehele ruimte een match met elkaar en krijg je gelijk een gezellig geheel.
Kaarsjes matchen er bij, schaaltjes en de mintgroene borden passen er ook perfect bij. Kaarsen kunnen echt niet ontbreken aan een gedekte tafel. Mocht je geen bijpassende kaarsen of kandelaars hebben. Kijk dan of je kandelaars kunt schilderen in een matchende kleur. Proefpotjes verf haal je bij de bouwmarkt. Echt ideaal. Ik koop nooit nieuwe kandelaars en bij mij past dan alles gelijk goed bij elkaar.
Met een ontbijt, brunch en lunch tafel is het fijn om met schaaltjes te werken waar al het eten in kan. Je kunt lekker mixen met allerlei kleurtjes en vormen. Dat maakt het gelijk gezellig. Ook een sapkan in een bijpassende kleur is fijn om toe te voegen.
Heb je nog vragen naar aanleiding van deze blog? Stuur deze naar info@noordenzoet.nl of kijk eens op mijn andere blog over tafel dekken met Pasen.
Liefs Irene